Studniówka? Tylko z fotolustrem!

Swoją studniówkę ma się tylko raz w życiu. Każdy pragnie jak najlepiej ją zapamiętać, ale zdjęcia wykonane przez fotografa często nie oddają klimatu tego wydarzenia. W takim wypadku najlepiej zdecydować się na fotolustro – nowość, która przybyła z Zachodu.
Magiczne lustro to duży ekran dotykowym wykonany z hartowanego szkła, co zapewnia bezpieczeństwo i chroni przez uszkodzeniem urządzenia. Ozdobna rama może zostać dodatkowo podświetlona. Ponadto do lustra prowadzi czerwony dywan, który sprawi, że imprezowicze poczują się jak w stolicy światowego kina.
Fotolustro na studniówkę to gwarancja niecodziennej formy rozrywki. Kusi wskazówkami głosowymi i barwnymi animacjami, przez co nikt nie oprze się chęci skorzystania z atrakcji. Interaktywne selfie pozwalają samodzielnie decydować o tym, jakie chwile z tej jedynej w życiu, studiówkowej zabawy zostaną uwiecznione. Mimo możliwości wpływu na to, jak ostatecznie będzie wyglądała fotografia, magiczne lustro wykona zdjęcia ze spontanicznością. Młodzi ludzie, którzy uwielbiają selfie, sami wiedzą, że rzadko wszystko idzie zgodnie z planem. Zabawna mina, nieporadny ruch lub romantyczne spojrzenie – fotolustro uchwyci wszystkie te chwile i z pewnością wywoła uśmiech podczas oglądania fotografii.
Należy zaznaczyć, że fotolustro nie jest tym samym, co fotobudka. Magiczne lustro umożliwia zamieszczenie podpisu na fotografiach, dzięki bardziej zaawansowanemu oprogramowaniu niż w przypadku fotobudki. Ponadto fotolustro zmniejsza ryzyko tego, że zdjęcia będą niedoświetlone. Wybór fotobudek jest tak duży, iż łatwo można trafić na taką, która nie spełnia pewnych wymogów, co całkowicie psuje efekt końcowy.
Fotolustro na studniówkę to świetny wybór dla tych, którzy lubią nowe technologie i dobrą zabawę, a do takich z pewnością można zaliczyć wielu uczniów szkół średnich. Uwiecznieni radosne, jedyne w swoim rodzaju chwile w świetnej jakości. Zdjęcia pozostaną na długo i będą idealnym uzupełnieniem każdego klasowego spotkania, nawet po kilkudziesięciu latach.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *